ÖVRIGT / Speglar / Spegel 9362031
nr 936 2031
1800-tal, höjd: 81, oval
Kondition: slitage
Utrop:
4.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 26 januari 2015
kl 20:39:09
500 kr
600 kr
800 kr